مبلای قدیمیو چیکار کنیم

Discussion in 'Announcements' started by mmddbt, Jun 2, 2019.

 1. mmddbt

  mmddbt New Member

  تعمیرات مبل آراد در خدمت شماست.تعمیرات مبل تخصص اصلی مجموعه آراد مبل می باشد . گروه تخصصی آراد مبل در راستای تعمیر مبل های راحتی ، استیل، استقبال ، ریلکسی، مبل های چرم خارجی، مبلمان اداری آماده خدمت رسانی به همه شما عزیزان و سروران می باشد.
  این شرکت با سابقه ی ۱۱ ساله خود توانسته است بیش از ۳۶۰۰ مشتری راضی داشته باشد .تعمیرات مبل
  با توجه به بالا رفتن هزینه ها و بی کیفیت شدن مبل ها، شما می توانید با نصف هزینه ی خرید مبل نو ، مبل قدیمی خود را به یک مبل جدید و نو تبدیل نمایید و از جدید بودن و راحت بودن آن لذت ببرید .
  با تعمیر مبل حود هزینه های خرید مبلتان را کاهش دهید.
  خدماتی که مجموعه آراد مبل برای تعمیر مبل به شما سروران ارائه می دهد عبارتند از :به همراه آوردن پارچه در منزل شما برای سهولت انتخاب پارچه برای شما که وقت کافی برای خرید پارچه ندارند .تغییر فرم مبل شما ( در صورت اجرایی شدن )فرستادن عکس و فیلم از مراحل تعیر مبل برای مشتریان عزیزی که وقت سر زدن به مبلمان خود را ندارند.اندازه گیری و اعلام متراژ پارچه و راهنمایی برای کسانی که پارچه را از مغازه خرید می نمایند.مشاوره در خصوص ترکیب پارچه های مبل برای مبلمان شما ( مثلا میزبان ها یک مدل پارچه و باقی مدلی دیگر)تغییر رنگ مبلمان شما به هر رنگ دلخواه بدون هیچ گونه محدودیتمجموعه آراد مبل با دارا بودن سالن رنگ کاری مجزا می تواند با توجه به نیاز مشتری رنگ مورد علاقه شما را با بهترین کیفیت برای شما پیاده سازی نماید.
  تخصص تعمیرات مبل آراد مبل در رنگ های زیر است :تعمیر رنگ های پلیشی (رنگ های براق و شیشه ای )رنگ های ورق طلارنگ های ورق نقره در تمامی طیف هارنگ های سفید صدفی با ورق طلاشما مشتریان عزیز می توانید با توجه به علاقه و سلیقه ی خود رنگ مورد علاقه تان را به ما سفارش دهید یا نمونه رنگ مورد علاقه خود که روی یکی از وسایلتان است رابه ما تحویل دهید، تا رنگ شما را دقیقا همرنگ آن در بیاوریم.
  مجموعه تعمیرات مبل آراد با بهره گیری و استفاده از به روز ترین متریال و فوم های سرد و گرم ، اسفنج ها و بهترین مواد اولیه کیفیت بی نظیری را به همراه گارانتی به شما تحویل می دهد.

  تعمیر مبل | تعمیر مبل در منزل | تعمیرات مبل | تعمیر مبل راحتی|
  تعمیرات مبلمان
  پوستر دیواری
  تضمین ما ، کیفیت ماست
  منبع : تعمیرات مبل
   

Share This Page